PAST DESIGNS

VERSION #03: Blue Lagoon

25. května 2015 v 12:38 | Tessie
title: Blue Lagoon ~ with: Lucy Hale ~ from: 25.5. to: ??? ~ preview ~ © Tessie

Anooo, slyšíte správně! Pro někoho možná dobrá zpráva, pro někoho horší, to je mi celkem jedno - ten, komu se to nelíbí, s tím stejně nic neudělá. Podstatnou věcí je, že jsem zpátky a snad zase na hodně dlouho. A hned s novým designem.

Jak dlouho jsem na něm dělala? Pche... 17 epizod Buffy, přemožitelky upírů. Je teda fakt, že půlku dne jsem prostě hledala vhodný photoshoot, někoho s kým by se dobře pracovalo. No, prošlo mi pod rukou tolik jmen... Evanny Lynch, Emily Bett Rickards, Emma Stone, všímáte si, že jsem nějak ujetá na jména od E? :D Každopádně...nakonec jsem narazila na úžasný shoot Lucy Hale a představa layoutu se rýsovala už sama.

A co teď na blogu můžete očekávat? Snad brzy přidám objednávkový formulář, dodělám menu a rozcestníky...a pak snad začnu přidávat normální grafiku. :)

VERSION #02: Sweet Sweet Sugar

30. prosince 2014 v 15:12 | Tessie
title: Sweet Sweet Sugar ~ with: Barbara Palvin ~ from: 30.12. to: 25.5. ~ preview ~ © Tessie

Poměrně brzy je tu další design. (vsuvka: o té gramatické chybě vím, ale už se mi fakt nechce to předělávat) A jak je možný, že během výroby si mi líbil? Popravdě se mi líbil až dost, ale jakmile jsem ho donastavila, nejradši bych ho zase stáhla pryč a nechala jen stránku a menu... Přitom jsem z něj ze začátku byla upřímně nadšená. Nevím, jak dlouho potlačím touhu, vymyslet sem něco jinýho, lepšího.

Vynasnažím se tu nestřídat designy týden co týden... Můžu si to dát jako novoroční předsevzetí a uvidíme, jak to zvládnu dodržovat. :D

VERSION #01: 50 Shades of Felton

25. prosince 2014 v 18:49 | Tessie
title: 50 shades of Felton ~ with: Tom Felton ~ from: 17.12. to: 30.12. ~ preview ~ © Tessie

Taaaak, jak začít? Kdo mě zná, zná mě. Jsem vrtkavý človíček. Málokdy zůstanu na jednom místě, o tom svědčí má blogová historie (daily-creation, wanderlust, be-dreamer), tak předem nic neslibuji. Avšak snad tady zůstanu déle než kdekoliv jinde. Buď tohle nebo už mě u grafiky neuvidíte...

S příchodem sem jsem si vybrala Toma, jelikož jsem do něj už od nějakých jedenácti let hrozně zblázněná. A tenhle photoshoot je prostě skvělej. Bože, britský herci jsou zlo - snadno dokáží naivním holkám pobláznit hlavu jen tím, že něco řeknou. :3

K těm čtvercům: nevím kdo s tím přišel, pátrala jsem, a mezi prvními byla naya a chloe., tak nevím, ke který napsat inspiraci. Radši zmiňuji obě. S designem jsem víceméně spokojená, je to design hlavně na rozjezd, tak to tu s ním nějak vydržím a poprosím o to samé i vás.
 
 

Reklama