Prosinec 2014

VERSION #02: Sweet Sweet Sugar

30. prosince 2014 v 15:12 | Tessie |  PAST DESIGNS
title: Sweet Sweet Sugar ~ with: Barbara Palvin ~ from: 30.12. to: 25.5. ~ preview ~ © Tessie

Poměrně brzy je tu další design. (vsuvka: o té gramatické chybě vím, ale už se mi fakt nechce to předělávat) A jak je možný, že během výroby si mi líbil? Popravdě se mi líbil až dost, ale jakmile jsem ho donastavila, nejradši bych ho zase stáhla pryč a nechala jen stránku a menu... Přitom jsem z něj ze začátku byla upřímně nadšená. Nevím, jak dlouho potlačím touhu, vymyslet sem něco jinýho, lepšího.

Vynasnažím se tu nestřídat designy týden co týden... Můžu si to dát jako novoroční předsevzetí a uvidíme, jak to zvládnu dodržovat. :D

COLOR PALETTES [1., 2. & 3.]

26. prosince 2014 v 17:17 | Tessie |  FOR YOU
Staré a mnou hrozně často omílané barevné paletky. Slouží jako podklad pro tvorbu designů pro úplné začátečníky. Některé z kombinací mám moc ráda. Modro růžová je pravděpodobně nějčastější kombinací tady na blogu, takže pár takových tu taky najdete, ale je tu i spousta dalších barev. Snad je někdo zužitkuje.

S paletkama nakládejte jak uznáte sami za vhodné, ovšem v jisté míře: nekopírujte a nevydávejte je za své. Slouží pouze pro vaše osobní účely.


FREE DESIGN: Demi Lovato (winter)

25. prosince 2014 v 19:43 | Tessie |  FREE DESIGNS
title: Winter Demi ~ with: Demi Lovato ~ status: free ~ preview ~ © Tessie

Rozhodla jsem se pro nějaký zimní design a jelikož jsem ještě nenapsala objednávkový formulář a ani jsem nechtěla po tak krátké době měnit design tady, tak to byl risk: volný desing s Demi. Blogů o ní je myslím celkem dost, tak se třeba někomu zalíbí. Příjde mi jen trochu sladký, jako bonbón - to asi dělají ty pastelové barvy. Každopádně, aby mi neležel ladem skladem v notebooku, dávám ho sem s nadějí, že si s ním někdo příjde na svý.

Pokud máš o design zájem napiš mi na mail: jarosova-tereza@email.cz nebo na ask.fm.

VERSION #01: 50 Shades of Felton

25. prosince 2014 v 18:49 | Tessie |  PAST DESIGNS
title: 50 shades of Felton ~ with: Tom Felton ~ from: 17.12. to: 30.12. ~ preview ~ © Tessie

Taaaak, jak začít? Kdo mě zná, zná mě. Jsem vrtkavý človíček. Málokdy zůstanu na jednom místě, o tom svědčí má blogová historie (daily-creation, wanderlust, be-dreamer), tak předem nic neslibuji. Avšak snad tady zůstanu déle než kdekoliv jinde. Buď tohle nebo už mě u grafiky neuvidíte...

S příchodem sem jsem si vybrala Toma, jelikož jsem do něj už od nějakých jedenácti let hrozně zblázněná. A tenhle photoshoot je prostě skvělej. Bože, britský herci jsou zlo - snadno dokáží naivním holkám pobláznit hlavu jen tím, že něco řeknou. :3

K těm čtvercům: nevím kdo s tím přišel, pátrala jsem, a mezi prvními byla naya a chloe., tak nevím, ke který napsat inspiraci. Radši zmiňuji obě. S designem jsem víceméně spokojená, je to design hlavně na rozjezd, tak to tu s ním nějak vydržím a poprosím o to samé i vás.